SON DAKİKA
Hava Durumu

KalDer Bursa Şubesi Olağan Genel Kurulu Yapıldı

Türkiye Kalite Derneği (KalDer) Bursa Şubesi Olağan Genel Kurul Toplantısı 10 Şubat 2024 Cumartesi günü saat 10:30’da KalDer Evi Toplantı Salonu’nda yapıldı.

Haber Giriş Tarihi: 12.02.2024 17:13
Haber Güncellenme Tarihi: 12.02.2024 17:13
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.gazete16.com/
KalDer Bursa Şubesi Olağan Genel Kurulu Yapıldı

Genel Kurulda Divana; Prof. Dr. Abdurrahim Korukçu, Yasemin Özdemir ve Halit Yılmaz önerildi ve oy birliği ile kabul edildi.

Genel Kurul, KalDer Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Emin Direkçi’nin açılış konuşması ile başladı. KalDer Bursa Şubesi Genel Sekreteri Aykan Kurkur katılımcılara 2023 yılında gerçekleştirilen faaliyetler ve bu faaliyetlerin Bursa’daki kurumlara sağladığı katkılar üzerine bir sunum gerçekleştirdi. Daha sonra 2023 yılı gelir gider tablolarının okunması İbrahim Öztürktarafından, denetleme kurulu denetim raporunun okunması Av. Esin Berker tarafından yapıldı.  2024 yılı bütçesinin ve faaliyetlerinin okunması, görüşülmesi ve onaylanması gerçekleşti.2024-2027 dönemi Yönetim Kurulu’nun belirlenmesi gerçekleşti. KalDer’e yeni katılan üyelere rozet takdiminin ardından Genel Kurul sona erdi.

KalDer Bursa Şubesi 2024 - 2027 dönemi yeni Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu:

KalDer Bursa Şubesi 2024 - 2027 dönemi yeni Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu: SERKAN ÜRKMEZ (BORÇELİK), ALPER PEKMEZCİOĞLU (URAY SİGORTA) , BURAK YAŞAR (BEYÇELİK GESTAMP), EMRE ATAC (LEONI TÜRKİYE), ERGÜN KORU (KARSAN OTOMOTİV), ERHAN ARAS (COATS TÜRKİYE), EROL SAPÇI (FKT KOLTUK), AV. ESİN BERKER (ABN METAL), FATİH AĞIRMAN (AĞIRMAN MAKİNA), GÖKHAN GÜNDEMİR (BOSCH BURSA), GÜNEŞ ŞIK SAVAŞ (TOFAŞ), HÜSEYİN ÖZDEN (AKA OTOMOTİV), HÜSEYİN TETİK (İNALLAR), MEHMET SELAM (AKWEL), MURAT DÜNDAR AKGÜN (COCA COLA İÇECEK), OYA BAYKAL TANER (SEGER), ÖNDER PLANA (OYAK RENAULT), ÖZGÜR ŞAHİN (ŞAHİNCE OTOMOTİV), REMEZAN ARSLAN (ULUDAĞ ELEKTRİK) , SEZER SÖNMEZ (TI OTOMOTİV), ŞENER YEĞİNOĞLU (AKP OTOMOTİV), ÜMİT SEMERCİ (CAN METAL), ÜMRAN ERTAŞ (SKE OTOMOTİV), ZAFER BARIŞ YAZAN (GÖKÇELİK)

“KalDer Bursa’nın Yeni Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Ürkmez”

Genel Kurulda üyelerin oylarıyla Yönetim Kurulu Başkanlığıgörevine gelen Serkan Ürkmez yaptığı konuşmada şunları söyledi:“KalDer Bursa Şubesi’nin Bursamızın en güçlü STK’larından birisi olduğunu gururla ifade etmek isterim. Yeni dönemde kurumlarınrekabet gücünü ve kurumsallaşma düzeyini yükseltmek için uyguladığımız EFQM Modeli’nin bilinirliğini artırmak, Ulusal Kalite Hareketi’ne olan ilgiyi artırmak için çalışacağız. İş dünyası, kamu, akademi ve diğer STK’larla ilişkilerimizi güçlendirmek için yeni iş birlikleri başlatacağız. En büyük gücümüz üyelerimiz ile daha yakınlaşarak, KalDer’in onlara sağladığı değeri artıracağız. Hep birlikte Türkiye Kalite Derneği Bursa Şubesi’ni daha da büyük başarılara taşıyacağımıza inanıyorum.”

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.